listopad30

Internetowe przyjażnie

dodano: 30 listopada 2009 przez twity12


._/|_ >,"< ............._/|_ ............>,"< ......................._/|_ ......................>,"< Jest mi bardzo milo:) tak dużo znajomych mi przybyło..... i ciągle mi przybywa:) tak czasem w życiu bywa.... ze nie ma sie dużo bliźnich w rzeczywistości, ale od nowych przyjaciół, czuje sie dużo miłości:) Pozdrawiam!!!  

 

Dziewczyny cieszę się, że Was wszystkie poznałam. Jesteście naprawdę fajne mimo tego, że tak włąściwie to was nie znam. Ale dajecie mi wiecej wzparcia niż moje niby przyjacółki. Od nikogo nie dostałam tyle dobrego słowa, myśle ze nie jedna moja przyjaciółka nie była wobec mnie na tyle szczera co Wy. Myslę, że jest w tym różnica, że my sobie tutaj nie zazdrościmy niczego (jak to czasem bywa wsród bliskich znajomych) My poprostu tu jesteśmy poto aby sobie jakoś pomóc. Nie znamy się ale myślę,  że dużo o sobie wiemy :) Doradzamy, ale nie krytykujemy, nie obrażamy. Fajnie jast mieć takich fajowych znajomych. :)

 

_-:¦:-_________◊________-:¦:-_  ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰  :¦: Wiem o Tobie bardzo mało,  :¦: życiorysu nie znam wcale,  :¦: ale tak się w życiu stało,  :¦: to co trzeba znamy w miarę.  :¦: W Twoich słowach  :¦: czytam wszystko,  :¦: troskę ,zachwyt , dobre rady,  :¦: czuję to, bo Jesteś blisko,  :¦: pozostawiasz swoje ślady.  :¦: Bo nieważne są szczegóły,  :¦: dotyczące Twego życia,  :¦: ważna jest ta więź, te sznury,  :¦: co nas łączą chęcią bycia.  ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰ ۰۪۪۫۫●۪۫۰  ♥*.•.♥ •`♥ ´ ♥ ``•♥ *.♥ .♥ •`´♥  __ $$$$$$$$ ______$$$$$$$$$  _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$  $$$$$$$. POZDRAWIAM .$$$$$$$$  _$$$$$$$$ BUZIACZKI $$$$$$$$$  ___$$$$$$ ZOSTAWIAM $$$$$$  ______$$$$$$$$$$$$$$$$$  ________$$$$$$$$$$$$$  ___________$$$$$$$  _____________$$$  ♥*.•.♥ •`♥ ´ ♥ ``•♥ *.♥ .♥ •`´  
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
zebrrra 30 listopada 2009 zebrrra napisała:

Ja też się bardzo cieszę, że tu trafiłam. Masz rację, jest tutaj wiele fajnych babek więc ja też Wam dziękuję :)


zgłoś
JOANNA210299 30 listopada 2009 JOANNA210299 napisała:

mądre słowa ciesze się żę tu trafiłam i poznałam tyle fajnych osób


Pokaż pozostałe komentarze 4 ›
zgłoś
Matuszczyki 1 grudnia 2009 Matuszczyki napisała:

Ja też się bardzo cieszę ,że jest tu tyle dziewczyn z dziećmi w wieku mojej Nadii i podobnymi problemami ,bardzo lubię tę stronkę i chyba się od niej uzależniłam hi ,hi i wogóle wszystkie dziewczyny jesteście wspaniale .Szkoda ,że te przyjażnie są tylko na necie ,pozdrawiam :)


zgłoś
seatibiza 2 grudnia 2009 seatibiza napisała:

dołączam do was dziewczyny...ja też jestem bardzo szczęśliwa że tu trafiłam:)naprawdę można na was liczyć:)p:/